Vibukomplektid Crusader

Vibukomplektid Crusader

Klaaskiudvibud (fiiberklaasvibud) sobivad lastele, kes pole vibulaskmisega varem tegelenud.Käesolev komplekt on väga hea ja odav “stardipakett”, mis sisaldab peaaegu kõike laskmiseks vajalikku.Komplektis leidub peale vibu kaks puunoolt, nooletupp, käekaitse ja märkleht.Valikus on ka komplekt noolematiga, mis on vajalik, et laskmisel nooled suvalise pinna vastu katki ei läheks ja saaks neid korduvalt kasutada.
Pakkuda on kolme erineva pikkusega vibu vastavate nooltega.Vibud on nn.”universaalid”ehk sobivad nii parema kui ka vasakukäelistele.
Tellimisel palun siiski juurde lisada märkus,kumma käeline laskja on, sest omalt poolt paigaldame lisaks noolealuse parema- või vasakukäelisele või ka mõlemapoolse, mis laskmisel säästab noole sulgi ja võimaldab ka suuremat täpsust.
Vibunöörile on ka paigaldatud noole noki kinnituspunkt, mis kulumise korral tuleks asendada samas kohas.Selleks sobib suurepäraselt paberkleeplint(maalriteip), või tekstiilist elektriseadmete isoleerlint.
Alati tasub vibu ostu puhul võtta ka juurde sarnaseid vm sobivaid nooli (mis ikka kipuvad kaduma:), et hilisemaid saatekulusid kokku hoida.Sobivad noolte kategoorias pakutavad  “puitnooled plastsulgedega” vastavalt vibu pikkusele siis kas 24″,27″ või 30″
Noolematiks sobivad kergmatid alates  paksusest 6cm, näiteks 60x60x6cm ja õlgmatid  65cmx6cm, 80x8cm või 110x12cm.
Valmistaja:Ek Archery Research, Taiwan.

Vaata ka videot:20.0052.00

Tootekood: - Kategooriad: , , , ,