Plokkvibukomplekt Buster

Plokkvibukomplekt Buster

Buster on lastevibudest kõige kaasaegsema ja täiuslikuma konstruktsiooniga, hea varustusega paremakäeline plokkvibu, mis sobib lastele vanuses umbes 9-12a, kuid eelkõige sõltub sobivus ikka laskja käe pikkusest ja füüsilistest võimetest.
Buster on lühike, seetõttu mugav, kusjuures väljatõmbepikkus on pisut suurem- 26″/66,17cm ja tõmbejõud mitmeastmeliselt reguleeritav alates 15#/6,81kg kuni 29#/13,16kg.Nii et hakkama saavad ka päris algajad, kes seni vaid “arvutispordiga “tegelenud ja lusti on ka tugevamatel vibuküttidel.Vibu tuleb vaid vastavalt seadistada.
Mugavaks ja valutuks teevad laskmise ka nöörile lisatud sõrmekaitsed – kummirullid
Pikemat sihtimist ja kergemat laskmist võimaldab nn.Let Off’i kõrge protsent, mis on 75%, st. lõpuni väljatõmmatult rakendub vaid 25% vibu tõmbetugevusest.
Plokkvibu eripäraks muidugi on see, et teda ei saa vaid suvalises pikkuses venitada, vaid tuleb tõmmata lõpuni vinna, st.et vastavalt reguleeritusele on võimalik käesolevat vibu mugavalt ja õigesti kasutada käepikkuse korral u.60- 67cm.Peab meenutama ka, et sihiku kasutamise korral on võimalik ja ka mugavam lasta lõua alt.
Seetõttu peaks ära mõõtma  vahe  laskja küljele väljasirutatud käe(vibukäe) rusikast kuni lõuaotsani, kusjuures pea on pööratud samale küljele.Kui see vahe on palju väiksem kui 60cm, on käesolev vibu liiga suur, kui aga suurem kui 67cm,tuleks leida pikema väljatõmbega vibu.See on kõige objektiivsem vastus vibu sobilikkuse kohta laskjale.Parim on aga vibu kohapeal proovida.

Pikkus (axle to axle) – 25″/63,6cm
Väljatõmme (Draw lenght) – kuni 26″/66cm
Väljatõmbe tugevus (Draw weight) – 15 – 29#/6,8 – 13,2kg
Käelisus – paremakäeline (RH)
Let-Off – 75%
Kaal – 0,7kg
Kaal koos varustusega – 0,99kg

Komplektis on:
Nooltehoidik 4-le noolele
2 klaaskiudnoolt
Sihik
Noolealus
Käekaitse
Sõrmelapp

Valmistaja Ek-Archery, Taiwan

Saadavuse korral tarneaeg 7-15 päeva.

79.0085.00

Tootekood: - Kategooriad: , , , ,