Vibukomplekt Flyte 60″

Vibukomplekt Flyte 60″

Klaaskiudvibu Flyte  sobib lastele, noortele või neile, kes pole vibulaskmisega varem eriti tegelenud ega taha varustuse peale palju kulutada. Sobib laskmiseks kõigile,kes tõmmata jaksavad ja vajavad suurema väljatõmbega vibu.Enamasti sobib alates 10. eluaastast kuni kasvuni umbes 175cm. Käesolev komplekt on väga hea ja odav “stardipakett”, mis sisaldab peaaegu kõike laskmiseks vajalikku.Komplektis leidub peale vibu kaks puunoolt 30″ja käekaitse.Vaja on vaid noolematti, et laskmisel nooled suvalise pinna vastu katki ei läheks ja saaks neid korduvalt kasutada.
Vibu on nn.”universaal”ehk sobib nii parema kui ka vasakukäelistele.
Tellimisel on soovitav siiski juurde lisada märkus, kumma käeline laskja on, sest omalt poolt paigaldame lisaks noolealuse parema- või vasakukäelisele või ka mõlemapoolse, mis laskmisel säästab noole sulgi ja võimaldab ka suuremat täpsust.
Käepide on valmistatud kummist. Võrreldes plastiga on see pehmem ja mugavam ning vibu püsib hästi käes.
Vibunöörile on ka paigaldatud kummist sõrmekaitsmed, mis muudavad laskmise palju mugavamaks. Nende vahele noole noki kinnituspunkti on keritud u. 2,5cm pikkuselt teipi, mis kulumise korral tuleks asendada. Selleks sobib suurepäraselt paberkleeplint(maalriteip), või tekstiilist elektriseadmete isoleerlint.
Alati tasub vibu ostu puhul võtta ka juurde sarnaseid vm sobivaid nooli (mis ikka kipuvad kaduma:), et hilisemaid saatekulusid kokku hoida.Sobivad noolte kategoorias pakutavad  “puitnooled plastsulgedega 30” terasest “Field” otsaga”.
Noolematiks sobivad kergmatid alates  paksusest 6cm, näiteks 60x60x6cm, 60x60x9cm või 90x90x9cm.
Pikkus 60″
Tõmbejõud 20lbs/9kg
Maksimaalne väljatõmbepikkus 31″
Materjal: klaaskiusegu ehk fiiberklaas
Valmistaja: Core Archery, Hiina.

Vaata ka videot:35.00

5 laos